30.11.2018

ПРИВЕЗЛИ МЕДАЛІ

медалі23 листопада у м.Дунаївці відбулася відкрита першість Дунаєвецької ДЮСШ з легкоатлетичних стрибків. Вихованці відділення легкої атлетики ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ОТГ здобули п’ять призових місць.

У віковій категорії 2008 року народження і молодші Андрій Кшемінський посів перше місце зі стрибків у висоту та довжину, Катерина Луцик посіла ІІ місце зі стрибків у висоту, а Олександра Біла стала другою зі стрибків у довжину.

У віковій категорії серед юнаків 2004-2005 року народження Андрій Подшивалов посів третє місце зі стрибків у довжину.

Команду готували тренери-викладачі ДЮСШ «Лідер» Микола Дубчак та Сергій Кшемінський.

медалі-1Того ж дня, 23 листопада, у Кам’янці-Подільському відбулася обласна Спартакіада з дзюдо серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти. У змаганнях взяли участь вихованці відділення дзюдо ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ОТГ (тренер-викладач Олександр Петруньков).

У склад команди ДЮСШ «Лідер» увійшли учні Гуменецького НВК та Вербецької ЗОШ. У ваговій категорії 41 кг третє місце посів Вадим Боднарчук, друге місце – Дмитро Розум’як. Андрій Козак у ваговій категорії 53 кг посів третє місце. Владислав Б'ялковський у ваговій категорії 57 кг став третім. У ваговій категорії 61 кг третє місце посів Михайло Петренко, друге – Антон Фаріон. Аркадій Лаврентюк у ваговій категорії +61 кг посів друге місце.

У загальнокомандному заліку команда ДЮСШ «Лідер» посіла третє місце.