Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2012

Присяга у спортивній залі

Приємною була турбота командування Центру підготовки інженерних військ (начальник - Михайло Івасюк) про солдатів і їхніх родичів. Цього разу військовослужбовці за контрактом 5 лютого, у пік зниження температури, присягу на вірність народові України приймали у спортзалі факультету військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка.
Незважаючи на те, що служити за контрактом побажали 57 молодих людей, присягу прийняли 29, оскільки решта вже пройшли строкову службу раніше.
DSC05910.JPGЗаступник начальника Центру підготовки Володимир Родіков зазначив, що престиж армії зростає, багато юнаків не лише з сільської місцевості, як було раніше, але й із міст хочуть служити. Зимовий призов це довів: служити за контрактом буде 34 городянина. Четверо з них мають вищу освіту (спеціаліст із міжнародної економіки, вчитель фізкультури, фармацевт та еколог), 28 мають середню спеціальну освіту та лише один - незакінчену середню.

Теги: військові, ЗСУ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.