Перейти на мобільну версію сайту


17.06.2016

ПРИПИНІТЬ БИТИ МОЛОТКОМ ПО ІСТОРІЇ

молотокВчора пройшло чергове засідання виконкому, на якому вирішувалися питання про надання одноразової допомоги на поховання, затвердження переліку платних соціальних послуг, які надаватиме ТЦСО «Турбота». Члени виконкому дали дозвіл на зрізання сухих дерев у дворах і вулицях міста, затвердили звіти про оцінку майна комунальної власності. Що ж до демонтажу символів «серп і молот», встановлених на постаменті в парку Танкістів, заступник міського голови Григорій Горшунов відразу зауважив, що за це питання голосувати не буде, адже заборона не поширюється на використання символіки на надмогильних спорудах, розташованих на території місць поховань і почесних поховань. Крім того, там покоїться прах невідомого солдата.

- Припиніть бити зубилом і молотком по нашій історії, - зазначив Леонтій Рогаль, голова ветеранської організації міста.

Не продовжили підприємцю термін дії договору на встановлення батуту в міському парку, вирішили запропонувати йому інше місце, адже в попередньому проводитиметься реконструкція і благоустрій.

Заступник міського голови Сергій Бабій попросив внести питання з голосу щодо передачі віброкатка, який вночі привезли в місто, КП «Комбінат благоустрою». Його вартість становить 199 тис. грн. 


Теги: виконком, допомога, історія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.