Перейти на мобільну версію сайту


11.10.2013

ПРИХОПИЛИ І РОЗСЕРВЕТУТИЛИ

Репортер «Ключа» крокує містом. Нині честь випала одній з найдовших вулиць = Північній = і лише до вулиці Фабріціуса. Це приватний сектор, який має з лівого боку досить широку й гарну зелену зону. Та це колись можна було нею милуватися, нині ж тут газди зробили звалище сміття, нарізи до свого домогосподарства, дехто прихопив землю громади під будівельні майданчики. А найбільш зухвалі вже роками влаштовують стоянки для своїх автівок, звели тимчасові споруди для зберігання будматеріалів, облаштували туалети для своїх працівників. Що цікаво, люди, які тут роками мешкали, утримують територію зеленої зони, хоча і не вони це повинні робити.
А «нові українці» вирішили, що мають право господарювати на землі, яка їм не належить. Таким газдам директор КП «Інспекція з благоустрою і санітарного стану в місті» Петро Солярик зі своїм інспектор Дмитро Кухлевський та в присутності дільничного інспектора міліції Сергіч Дудуна виписали приписи, які мають бути виконані до 30 жовтня. Здебільшого на зауваження люди адекватно реагували і пообіцяли прибрати із зеленої зони сміття й будматеріали, але й були такі, з яких агресія просто перла. Спочатку були погрози на адресу інспекторів, потім їх провокували, навіть у  слід полинула нецензурна лайка, хоча жоден із посадовців до їхньої господи не заходив.
А ще кожен такий «газда» розсерветутив зелену зону. Майже від кожного двору через усю зелену зону зроблені заїзди, щоправда, це питання підлягає під юрисдикцію земельних інспекторів...

Теги: репортер крокує містом

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.