Перейти на мобільну версію сайту


15.03.2019

ПРИГАДАЛИ СЛОВО ПОЕТА

ЗОШШкільна родина СЗОШ №1 вшанувала пам’ять геніального поета, художника та великого сина українського народу Тараса Шевченка. 11-12 березня відбулися заходи, присвячені 205-річчю від Дня народження Кобзаря. Учні 5-10 класів підготували літературні хвилинки «Незабутній Шевченко», оформили інформаційний куточок «Цікавинки про Кобзаря», створили постери, присвячені Тарасу Григоровичу.

Учні 7-9 класів пригадали пророче слово поета, долучившись до поетичного флешмобу «Шевченко в моєму серці», організованому М. А. Брижак. Шкільний бібліотекар Я. В. Ковальська організувала книжковий вернісаж «Шевченко – не поет, а голос душі українського народу». Учні 6-го класу демонстрували пошукові проекти «Я відкриваю Шевченка», під керівництвом В. Є. Любецької.

Також діти відкрили для себе актуальні інформаційні Інтернет-ресурси про Кобзаря, познайомились з творчістю Олега Шупляка, який створив серію двовзорів (картини-ілюзії з подвійним змістом), присвячених Тарасу Григоровичу.

Учні творчо попрацювали, збагатили та розширили свої знання про Кобзаря і переконались, що Шевченко живе не на сторінках книг, а в їх сердечках.

Теги: Шевченківські дні

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.