Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2018

ПРИ ЧОМУ ТУТ МЕДИКИ?

tender-1Завдяки втручанню Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури скасовано угоду, якою неправомірно збільшено ціну закуплених на суму майже 900 тис. грн паливно-мастильних матеріалів.

У лютому були проведені тендерні торги на закупівлю пального та укладено угоду з переможцем відкритих торгів про закупівлю за бюджетні кошти 34 тис. літрів бензину марки А-92. Відповідно до умов вказаного правочину, загальна вартість товарної продукції склала 885 тис. грн.

Водночас після проведення відкритих торгів всупереч нормам Закону України «Про публічні закупівлі» та положенням укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, у квітні між замовником та постачальником укладено додаткову угоду, якою загальний обсяг пального, що планується закупити, зменшено більше як на 3 тис. літрів, чим протиправно збільшено ціну за одиницю товару. Разом з тим, згідно з інформацією Торгово-промислової палати у Хмельницькій області, ринкові ціни на бензин А-92 з часу проведення закупівлі та до моменту укладення додаткової угоди змінилися лише у бік зменшення.

Місцева прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання зазначеної додаткової угоди до договору про закупівлю паливно-мастильних матеріалів недійсною. Як повідомив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Віталій Гриньків, рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.

Слід зауважити, що торги проводилися в системі «Прозорро», яка сама визначила переможця, тому незрозуміло, чому всі гріхи вішають на управління охорони здоров’я. Насамперед управління є постраждалою стороною, адже його мали «нагріти» на 3 тисячі літрів.


Теги: тендер на ліки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.