Перейти на мобільну версію сайту


01.11.2013

ПРУЧАЙСЯ = НЕ ПРУЧАЙСЯ, А РАЙСПОЖИВСПІЛКА З ГОЛОВОЮ

У вівторок з другої спроби було обрано голову райспоживспілки. Нею стала колишній заступник КВЗП «Кам’янець-Подільський» Валентина Дяконова. Перша спроба із тріском та гучністю, яка дійшла аж до центральних ЗМІ, провалилася рівно сім місяців тому, коли 29 березня проходили збори пайовиків районного споживчого товариства, на яких мали обрати нового голову.
Тоді кандидатуру Валентини Дяконової «прокатили» підприємці ринку, котрі підняли справжнісінькоий бунт на тихому кораблі кооперації. Вони боялися, що зі зміною керівництва райспоживспілки, змінять і директора Центрального ринку КВЗП «Кам’янець-Подільський», адже райспожив (1).JPGсаме голова призначає на посаду директора. Тоді більше сотні підприємців ринку прийшла під стіни райспоживспілки, аби відстояти директора Миколу Савчука. Для них гарантією того, що політика ринку не змінитися, було бажання, аби саме Микола Олександрович очолив районне споживче товариство. Натомість, представники споживчого товариства з Києва та Хмельницького заявили, що директора ринку ніхто не збирається звільняти, що він і надалі працюватиме на своїй посаді. Тоді збори пайовиків було зірвано...
Не минуло й кількох місяців після бунту, як Микола Олександрович пішов на заслужений відпочинок. Замість нього директором призначили Сергія Чернявського. Центральний ринок занурився у вир різноманітних перестановок та перебудов, щоправда, підприємці заспокоїлися й на повторний бунт не зважилися. Певне, вже не було за що чи за кого мітингувати...
І от 29 жовтня, без шуму й пилу, відбулися збори уповноважених осіб споживчого товариства. У кращих традиціях партконференції за 9 місяців роботи прозвітувала перед присутніми в.о. голови правління Валентина Дяконова
райспожив (2).JPGДо речі, серед присутніх на зібранні були народний депутат Володимир Мельниченко, голова обласного товариства райспоживспілки Віктор Філіпчук, міський голова Михайло Сімашкевич, заступник голови РДА Павло Довгопол, помічник нардепа Сергій Тимчук.
= Сьогодні виграють сміливі та наполегливі керівники, = каже Валентина Казимирівна. = Нам такими потрібно стати. П’ятий рік наша система працює на прибуток. Минулого року райспоживспілка заробили мільйон, цього року = два. Сьогодні всі споживчі товариства району працюють без збитків і за кілька останніх років вони дещо змінили свою структуру, метою якої було зберегти торгівельну систему району. Багато чого робиться й у напрямку збільшення обсягу послуг. Окрім того, необхідно покращити матеріально-технічну базу споживчих товариств у селах району.  
Чільне місце за показниками у споживчій кооперації району займає дочірне підприємство КВЗП «Кам’янець-Подільський», яке очолює Сергій Чернявський. Це господарство у своїй структурі має Центральний ринок, та 4 заклади з надання платних побутових послуг, чисельність працівників складає 52 особи.
= Зусилля нашого колективу зосереджувались на поліпшені торгівельного обслуговування населення, надання комерційних послуг, = відзначив Сергій Євгенович. = За 9 місяців отримано 359,7 тис. грн чистого прибутку, що на 114,3 тис. грн більше, аніж за відповідний період минулого року. Сьогодні ми маємо ще багато невикористаних резервів, а саме = надання платних послуг за місце для торгівлі. З 1 жовтня впроваджено нові тарифи, які дали змогу отримати додаткові кошти для розвитку ринку, збільшення заробітної плати працівникам. Нині проводяться роботи з впорядкування та встановлення кіосків на продовольчому ринку та ринку запчастин. Ми хочемо створити цивілізовані умови для торгівлі на ринку та надати йому привабливого вигляду.
Загалом, на зборах уповноважених осіб споживчого товариства, окрім кадрових питань, говорили і про плани на майбутнє. Планується, що райспоживспілка й надалі рухатиметься в напрямку модернізації торгівельної мережі та закладів ресторанного господарства міста, покращуватиме рівень обслуговування та підвищить імідж системи.

Теги: райспоживспілка, Валентина Дияконова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.