Перейти на мобільну версію сайту


09.02.2018

ПРОЗОРІСТЬ І БЕЗПЕКА

5 лютого під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка відбулась зустріч з представниками Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) щодо підготовки до реалізації проекту ЄІБ «Безпека дорожнього руху в містах України». Заступник Міністра повідомив, що орієнтовна вартість проекту становить 150 млн євро (кредит ЄІБ – 75 млн євро, кредит ЄБРР – 75 млн євро). «Рамкова угода про надання кредиту передбачає кредитування субпроектів у шести містах. Будуть брати участь міста Дніпро, Харків, Київ та Львів. Також наразі Європейським інвестиційним банком розглядається можливість участі у проекті Кам’янець-Подільського та Кропивницького.

Мета проекту – зниження смертності, травматизму та аварійності на дорогах міст шляхом поліпшення міської дорожньої інфраструктури, реновацій вулиць, підготовки маршрутних планів дій або програм широких зон (зменшення швидкості у населених пунктах або поблизу освітніх закладів), підтримці правової та моніторингової бази для здійснення вищевказаних заходів.

Того ж дня у сесійній залі міської ради відбулася презентація рейтингу прозорості Кам’янця в рамках вивчення 100 найбільших міст України, яким займалися експерти представництва Transparency International Ukraine.

За станом на червень 2017 р., коли було завершено дослідження, Кам’янець-Подільський посів у рейтингу прозорості 41 місце. Серед основних показників, які бралися до уваги, були доступ та участь, інформування про роботу органів місцевої влади, кадрові питання, професійна етика та конфлікт інтересів, землекористування та будівельна політика, комунальні підприємства, комунальне майно тощо.


Теги: проекту ЄІБ «Безпека дорожнього руху в містах України»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.