Перейти на мобільну версію сайту


16.11.2012

ПРОТИ ХАМСТВА – ДЕМОНСТРАЦІЯ

Не обійшлося без своєрідної демонстрації 7 листопада в с.Залісся Перше. Та цього разу вона була не на честь радянського свята. До обурення жителів села спонукала зухвала поведінка перевізника та власника маршруту Кам’янець-Подільський – Залісся Перше.
Селянам довго не вдавалося вирішити питання з перевізником Павлом Макаровичем, щоб він, у відповідності до схеми маршруту, тричі на день відправлявся з кінця вул.Соснова в селі, а не майже за 3 км від початку населеного пункту. Люди навіть написали звернення на ім’я Володимира Мельниченка. У ньому жителі с.Залісся Перше звинувачували пана Макаровича у тому, що він принижує людей, обливаючи їх нецензурною лайкою, виганяє пасажирів з автобусу та, навіть, застосовує силу. Також у зверненні зазначалося, що Павло Макарович виїздить на маршрут без медичного та технічного оглядів, через що свідомо наражає пасажирів на небезпеку. Цей перевізник також працює без вихідних, і у нього немає підмінного водія, а якщо його хтось і підміняє, то це здійснюється незаконно. Люди хвилюються за свої життя, адже це все може призвести до фатальних наслідків, і винних потім не знайдеш.
Крім того, від міста до Залісся Першого немає навіть 25 км, а плата за проїзд коштує 8 грн 25 коп. У той час, коли до с.Кадиївці однакова відстань, а вартість проїзду на 2.50 грн менша. І якщо інші водії везуть людей до Залісся за 6 грн, то пан Макарович їм просто погрожує.
Вгамувати обурених селян приїхали довірена особа Володимира Мельниченка Сергій Тимчук, начальник відділу інфраструктури РДА Микола Чумак та голова спілки перевізників Микола Чайковський. Як повідомив Сергій Тимчук, проблему вдалося врегулювати.

Теги: Залісся Перше, перевізники, Сергій Тимчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.