Перейти на мобільну версію сайту


01.11.2019

ПРОСВІТНИЦТВО У БІБЛІОТЕКАХ

бібліотекиЗаходи циклу «Пам’яті вічний вогонь» дали можливість вкотре згадати усіх, хто в тилу ворога наближав мир та чиє життя забрала війна. 22 жовтня у бібліотеці-філії № 7 для дев’ятикласників ЗОШ № 10 було проведено історичну годину «А бої колишні і тривоги хвилюватимуть наші серця».

Присутнім представили коротку історичну довідку про події 1944-го, книги про мільйони українців, які стояли до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися живими, про те, що сьогодення ставить перед нами багато завдань, і головне з них – захистити Україну.

24 жовтня в бібліотеці-філії №6 для дітей для учнів ЗОШ №8 відбулася година патріотичного виховання «Уклін живим, загиблим слава». А 28 жовтня центральна бібліотека імені Костя Солухи провела в коледжі культури і мистецтв для студентів інформаційну годину «Війна. Окупація. Визволення».

Учасники заходу здійснили короткий екскурс у минуле, прослухали вірші та пісні про війну, переглянули відеоуривки документальних фільмів, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Доповненням заходу став огляд літератури книжкової виставки «У війні палала Україна».


Теги: заходи циклу «Пам’яті вічний вогонь»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.