Перейти на мобільну версію сайту


16.01.2015

ПРОГРАМИ ЗАТВЕРДИЛИ, ЩЕ Б ГРОШІ НА НИХ

14 січня відбулася 75-та (позачергова) сесія міськради. На порядок денний було винесено 10 питань, в основному це різні Програми, зокрема соціально-економічного та культурного розвитку міста, приватизації майна комунальної власності, безкоштовного харчування дітей тимчасово переселених із зони АТО та дітей громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської АЕС.

Також народні обранці затвердили внесення змін до Положень про місцеві податки і збори. В основному, вони стосувалися податку на нерухомість і визначення площі, з якої має здійснюватися плата. Відповідно до законодавства, орган самоврядування мають встановлювати, з якого надлишку квадратні метри житла підлягатимуть оподаткуванню. Депутати поки що із цим питанням не визначилися.

Відклали вони й розгляд головного й найбільш болючого питання - затвердження міського бюджету на 2015 рік.

Його обсяг на поточний рік становить 383,6 млн грн. За попередніми розрахунками 118,5 млн грн складуть власні надходження із загального і спеціального фондів (30,8% від загальної суми) і 265,1 млн грн - офіційні трансферти з Державного бюджету (69,2%).

За словами представників міської влади, прийнятий 14 січня проект головного фінансового документу міста не є кінцевим. 26 січня відбудеться засідання депутатського клубу, на якому обговорюватимуть проблематику його формування, а 27 січня вноситимуть зміни до нього.
Начальник фінансового управління Оксана ГУТ повідомила, що до 1 липня міській раді необхідно переглянути всі місцеві податки та збори, які увійдуть в дію з 2016 року.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.