Перейти на мобільну версію сайту


14.11.2014

ПРОГРАМИ ЗАТВЕРДИЛИ, А ІЗ ЗЕМЛЕЮ ПОДУМАЮТЬ

11 листопада пройшли засідання чергової 71-ої сесії міської ради, а також 72-ої, позачергової.
Хвилиною мовчачння депутати вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців на сході. Міський голова вручив відзнаки «За заслуги перед міською громадою» Олександру Дзісяку, Ігорю Дибашу та Віктору Расевичу за мужність та самовідданість, проявлені під час виконання завдань в зоні проведення АТО.
На порядок денний виносилось 11 основних питань та 102 - земельних.
Про затвердження програм «Утримання доріг та тротуарів міста Кам’янця-Подільського в осінньо-зимовий період на 2015 рік», «Утримання кладовищ на 2015 рік», «Санітарна очистка сесія.JPGміста Кам’янця-Подільського на 2015 рік» доповів директор департаменту житлово-комунального господарства Олександр Бабчинський.
Депутати добре попрацювали з цих питань у постійних депутьтських комісіях, тому прийняли програми без додаткових обговорень.
Також народні обранці затвердили міську Програму «Безкоштовного харчування дітей тимчасово переселених із зони АТО (Донецька та Луганська області) та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та дітей, чиї батьки беруть участь в АТО». За словами начальника управління освіти і науки Світлани Старченко, на реалізацію програми в 2014 році необхідно близько 76 тис. грн. Це дасть можливість безкоштовно харчувати дошкільнят та школярів вищезазначених категорій, забезпечить умови для повноцінного фізичного розвитку дітей та сприятиме формуванню здорового дитячого організму, а також зменшить фінансове навантаження на сімейний бюджет.
У зв’язку з критичною ситуацією із медикаментозним забезпеченням окремих категорій хворих, які мають важкі хронічні хвороби або потребують постійного вживання дороговартісних ліків, народні обранці затвердили звернення Кам’янець-Подільської міської ради до Хмельницької облради з проханням винайти можливість виділення додаткових коштів для фінансування регіональних програм у галузі охорони здоров’я до кінця 2014 р. у сумі 236,1 тис. грн.
Що ж до земельних питань, то депутати зашпортнулися на виділенні земельних ділянок учасникам АТО. Раніше була домовленість, що місто віднайде для цих потреб землю. Але земельну ділянку, яку збиралися виділити частинами для невеличкої групи людей, вирішили використати під будівництво багатоповерхового житла для родин, які потребують квартир. Будівницво відбуватиметься госпспособом. Що ж до земельних ділянок, то їх будуть віднаходити і створювати банк для розподілу між учасниками АТО.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.