Перейти на мобільну версію сайту


15.06.2018

ПРОФІНАНСУЮТЬ З БЮДЖЕТУ

knigi12 червня відбулося перше засідання експертної ради з питань книговидання, на розгляд якої надійшло три пропозиції від кам’янчан із чітко окресленим кошторисом проектів та вже готовими до друку книгами.

Перше видання – «Адам Міцкевич «Кримські сонети» представила Юлія Лискун, запропонувавши свій переклад сонетів. Книга двомовна – українсько-польська. Кількість, яку планує видати ініціатор ідеї – 200 примірників, кошторис – 3200 грн.

Друга пропозиція – повість-колаж у новелах Мар’яна Красуцького «Грози над териконами». Книга про справжніх героїв-захисників Донбасу та їх добровільних помічників – волонтерів. На вихід у світ 200 примірників потрібно 4000 грн. Третє видання – монографія Наталії Урсу та Уляни Бугерчук «Чари козацького письма. Мальовниче життя Бориса Негоди», в якій розкриваються характерні риси творчої спадщини Бориса Негоди. Запропоновано до друку 500 примірників, вартість 48505 грн. Враховуючи, що кошторис дає можливість профінансувати всі пректи, члени ради прийняли рішення виділити кошти на кожну з поданих пропозицій.

Враховуючи затверджене положення, 40% книг буде передано в бібліотеки міста, 10% залишаться в міській раді як презентаційний матеріал та 50% отримує автор. Нагадаємо, що вперше цього року міська влада ініціювала виділення коштів у розмірі 100 тис. грн для підтримки місцевих авторів та видавців.


Теги: засідання експертної ради з питань книговидання

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.