Перейти на мобільну версію сайту


13.01.2017

ПРОБНЕ, АЛЕ ПЛАТНЕ

З 10 січня розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2017. 

зно1Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти. Кожен зареєстрований учасник може скласти два тести - один з української мови, другий - з будь-якого предмета на вибір.

1 квітня можна буде скласти тест з української мови і літератури, а 8 квітня – з одного з таких предметів, як історії України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, російська, французька мови.

Варто відзначити, що участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні платна. Вартість тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти.

До речі, наразі відомі дати проведення основної сесії ЗНО-2017. 

На основну сесію реєстрація розпочнеться з 6 лютого і триватиме до 17 березня. Відтак тестування розпочнеться за таким графіком:
23 травня - українська мова і література;
25 травня - іспанська мова;
25 травня - німецька мова;
25 травня - французька мова;
29 травня - англійська мова;
31 травня - математика;
2 червня - історія України;
6 червня - російська мова;
8 червня - біологія;
12 червня - географія;
14 червня - фізика;
16 червня - хімія.
Хоч деякі освітяни виступають з критикою зовнішнього незалежного оцінювання, мовляв, воно не показує дійсні результати, учні можуть через хвилювання бути неуважними та показувати гірший рівень знань, проте тестування наразі залишається єдиним дісно об’єктивним критерієм вимірювання знань учнів. Тож цікаво буде поглянути, який результат покажуть кам’янецькі навчальні заклади цьогоріч і чи підтягнуть окремі «елітні» минулорічні хвости?..

Теги: освіта, пробне ЗНО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.