Перейти на мобільну версію сайту


20.09.2013

ПРОБЛЕМИ З ОБЛИЧЧЯМ УСУНУТЬ?

Після тривалої перерви відновила діяльність наглядова рада за дорогами. На її засіданні були присутні перший заступник міського голови Сергій Самара, директор департаменту ЖПДІ Олександр Бабчинський, директор КП «Комбінат благоустрою» Руслан Пристач. Члени ради висловили різке незадоволення проведенням дорожніх робіт. На думку присутніх, усі ремонти, які розпочиналися, не мали логічного завершення, не вбачалося замкнутого циклу робіт.
До прикладу, ремонти вулиць Лесі Українки, Північної та Пушкінської робилися окремими відрізками. Тут жодним чином не простежувалася системність та спланованість дій дорожників. доррада.JPGСклалося враження, що ніхто ні за що не відповідає.
Озвучив проблему із проведенням ремонту доріг, безвідповідальним ставленням до цього процесу і перший заступник міського голови Сергій Самара, котрий зазначив, що планується розробка нової структури департаменту ЖПДІ та проведення кадрових змін. Адже, за словами Сергія Григоровича, на цій відповідальній ділянці мають працювати високопрофесійні фахівці. Також було наголошено на необхідності розробити карту-схему міських комунікацій, формування бригади швидкого реагування, яка би контролювала і мобільно виконувала ремонтні роботи.
- Лице влади – це стан доріг. А тут у нас величезні проблеми, - зробив своєрідний підсумок Сергій Самара.
Члени наглядової ради були одноголосними в тому, що ямкового ремонту в багатьох випадках можна уникнути, якщо проводити профілактичні заходи. Зокрема, гарно прибирати дороги, недопускати вивезення бруду з будмайданчиків тощо.
- Скільки не говори, а проблем менше не стане, - зазначив член ради, депутат міської ради Володимир Юр’єв. – Незабаром зима, тому нам уже потрібно подбати, аби залити тріщини на дорогах гарячим бітумом. Так ми зможемо запобігти подальшій руйнації дорожнього полотна.
Також говорилося й про гроші на ремонтні роботи за рахунок субвенцій з Держбюджету, місцевого та бюджету розвитку. Вони нібито й виділяються, але на рахунок підприємств, які проводять роботи, не надходять. Так, Служба автомобільних доріг виділила на дорогу по вул.Чехова гроші, підрядник провів роботи на суму в понад мільйон гривень, але коштів до нині не отримав. Гроші застрягли на рівні казначейства. На вул.Данила Галицького кошти з обласного бюджету пообіцяли, але обіцянка виявилася цяцянкою.
Обговорювалася також тема перекопів. Хто пошкодив дорожнє покриття, той нехай його і відновлює. Нарікання на роботу КП «Комбінат благоустрою» розбилися об аргументи його директора Руслана Пристача. Руслан Григорович розповів про справжній стан справ на підприємстві: поганий стан спецтехніки, брак коштів на придбання бітуму тощо.
Члени ради вирішили зробити все можливе, аби максимально покращити ситуацію із дорогами та розробити заходи, щоб таких проблем у плані дезорганізації не було в 2014 році.

Теги: дороги

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.