Перейти на мобільну версію сайту


24.07.2015

ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ

Чергову прес-конференцію провів 20 липня голова РДА Василь Сукач.
Приємно, що на початку своєї каденції Василь Олександрович обіцяв бути відкритим для ЗМІ та періодично проводити зустрічі, й до сьогодні слово своє тримає.

Голова РДА повідомив журналістам, що за І півріччя поточного року районний бюджет перевиконано на 125%, тож під час позачергової сесії та уточнень до основного фінансового документу чиновники проситимуть у депутатів підтримати актуальні соціальні програми.

Протягом місяця Василь Сукач ознайомлювався з життям району та провів дев’ять виїзних прийомів. Основні прес-конференція РДАпроблеми, які на сьогодні турбують селян, майже ідентичні у всіх селах - це відсутність пасовища, ремонту доріг, вуличного освітлення, земельні спори тощо.

- Нам вдалося вирішити основну проблему села Жовтневе, - зауважив Василь Олександрович. - Мережі водопостачання цього населеного пункту знаходяться на балансі сільської ради, але жителі користуються водою КП «Міськтепловоденергії». Тут гостро стояла проблема закупівлі нового насосу для системи водопостачання. За моїм дорученням було надіслане відповідне звернення до сільського голови Руслана Нестерова, і на сьогоднішній день це питання закрите.

Мають проблему і в Слобідко-Рихтівській школі: з обласного бюджету на будівництво котельні виділено 500 тис. грн, але цих коштів не вистачає, аби завершити всі роботи. Голова РДА має намір звернутися до депутатів облради з проханням довиділити 200 тис.грн, аби школа повноцінно увійшла в опалювальний сезон. До речі, щодо останнього, то районний очільник має намір особисто проконтролювати тендери на закупівлю відповідної марки вугілля для навчальних закладів району.

- Не менш важливою проблемою сьогодні є і ремонт сільських доріг, - зазначив Василь Олександрович. - Достеменно відомо, що сільські ради мають понад 30 млн грн, з яких майже 15 мнг грн знаходяться на рахунках спецфонду. За ці кошти можна робити і ремонт сільських доріг, і вуличне освітлення, навіть закладати на матеріальну допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям.

Щодо реформи об’єднання громадян, то наразі на обласному рівні погоджено утворення Гуменецької, Колибаївської, Китайгородської та Устянської територіальних громад, адже сільскі ради надали всі необхідні документи. Щоправда, якийсь час були проблеми з жителями Нігинської сільради, окремі з яких забажали утворити окрему громаду. Колотнечу вдалося зупинити під час сесії Нігинської сільської ради: депутати поставили остаточну крапку та визначились із входження Нігина і Сахкаменя до Гуменецької тереторіальної громади.

Теги: прес-конференція, РДА, Василь Сукач

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.