Перейти на мобільну версію сайту


26.06.2015

ПРО СУБСИДІЇ, ЛІКИ, СТОЯНКУ

З ініціативи голови Кам’янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів Тамари Сосновської за участю влади, представників окремих профільних управлінь та міліції 24 червня пройшов круглий стіл з питань, які найбільше турбують людей з вадами здоров’я та категорію населення «діти війни».

- Нині в місті проживає близько 6 тисяч дітей війни, і майже кожен потребує турботи. На жаль, з боку держави належної уваги немає, пенсія в цієї категорії населення мізерна, і більша частина її витрачається на ліки, - каже Тамара Сосновська.

Тамара Геогріївна подякувала міському голові Михайлу Сімашкевичу за програму доступних з’їздів, яких декілька років тому в місті фактично не було. Та сьогодні треба зробити ревізію пандусів. Також було зауваження щодо питання облаштування окремої стоянки для інвалідів біля Центрального ринку, адже ті місця, які виділяються, постійно зайняті іншим транспортом. Не залишилось поза увагою і вкрай болюче питання - ціни на ліки.

- Доплата до пенсії була би значно кращою формою допомоги, аніж субсидія, - зауважила Тамара Сосновська.
Усі проблеми, про які говорилося під час зустрічі, будуть сформовані в рекомендації та пропозиції круглого столу, які передадуть міській владі.

Теги: Тамара Сосновська, круглий стіл

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.