Перейти на мобільну версію сайту


12.04.2013

ПРО РЕМОНТ ДОРІГ СКІЛЬКИ НЕ ГОВОРИ, А ВОНИ САМІ НЕ ПОЛАТАЮТЬСЯ

9 квітня відбулося друге засідання наглядової ради з контролю за якістю ремонту доріг у місті. Її члени висловили обурення з приводу поганої організації початку ремонтних робіт. Відповідне зауваження зробив голова ради Микола Розбам директору департаменту ЖПДІ Олександру Бабчинському. Ямковий ремонт, який вже розпочався, проводиться неякісно. Різко з цього приводу висловився і депутат міськради Валерій Слободян.
Микола Чайковський, який представляє перевізників, порадив перейти на іншу технологію вкладання асфальту. Також він повідомив, що перевізники готові долучитися до фінансування ремонтних робіт, але натомість прагнуть отримати гарантію, що ці кошти підуть за призначенням.
- Це вимушений крок, адже власникам маршруток ледь не щодня доводиться ремонтувати ходову. Ми стали постійними клієнтами в магазинах з продажу автозапчастин, - додав Микола Чайковський.
- Якщо ми не знаємо як, або ж не вміємо ремонтувати дороги, то, можливо, варто поїхати в інші міста і там повчитися, - зазначив депутат Володимир Юр’єв. – Як зроблені минулого року плиткою перехрестя, комісія пересвідчилася, побачивши їх на власні очі. Зиму плитка витримала добре, єдине, що переходи з плитки до асфальту заробляти ще не вміють. За такою технологією варто провести ремонт при повороті з вулиці Лесі Українки на Північну.
Директор департаменту ЖПДІ Олександр Бабчинський доповів про підготовку до ходу ремонтних робіт та наголосив, що департамент має заборгованість перед виконавцем робіт - КП «Комбінат благоустрою» - яка нині становить 1 млн. 300 тис. грн. Було повідомлено і про проблеми, через які асфальтний завод не може функціонувати (борг у 20 тис. грн. за газ та відсутність сертифікації).
Голова наглядової ради Микола Розбам дав термін комунальникам для підготовки необхідної документації і вніс свої пропозиції щодо найшвидшого вирішення проблем.

Теги: ремонт доріг, Сергій Бабій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.