Перейти на мобільну версію сайту


06.03.2015

ПРО РЕКОРДИ, ЗАРПЛАТУ, РОБОТУ

Третього березня заступник міського голови Сергій Бабій поспілкувався з пресою. Він поділився приємною новиною, про те, що місто виконало бюджет за січень-лютий на 106%.

Отже, у міську скарбницю надійшли заплановані кошти і ще понад 1 млн грн додатково. Основні надходження були від акцизного збору (пальне, спиртне, тютюн), плати за землю та єдиного податку. За станом на 1 березня в місті немає заборгованості перед бюджетниками по зарплаті та оплаті за енергоносії.

Сергій Віталійович прозвітував про надходження коштів за проїзд через територію державного історичного музею-заповідника у лютому. За 28 днів з платного проїзду отримано менше коштів, ніж за попередні місяці: сума становить 161 тис. 400 грн. Із цієї суми ПДВ склало 26900 грн, податок на прибуток - 12500 грн. У фонд соціально-економічного розвитку міста надійде 56800 грн, 8500 грн отримає музей-заповідник.

Теги: брифінг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.