Перейти на мобільну версію сайту


22.05.2015

ПРО МІСТЕЧКО, ГІМНАЗІЙНИЙ, ВОДОСПАД ТА ЗАПАС

19 травня пройшов виїзний брифінг для засобів масової інформації.
Перша зупинка відбулася на майданчику майбутнього «Дитячого містечка», яке планують розмістити у сквері Гунські криниці навпроти художньої школи. На це депутати виділили гроші на сесії міської ради, але їх не вистачить на дитячий майданчик, який знайшли. Його площа 15 на 15 метрів, вартість понад 200 тис. грн. Це буде такий другий в Україні комплекс. Перший встановлено в Трускавці.

- У нашому місті є 102 дитячих майданчики, вони мають такий локальний характер, але не Проект Дитячого містечкавідповідають сучасним умовам, нашій молоді і нашому місту, - коментує міський голова Михайло Сімашкевич. - Коли провели загальний аналіз з цього питання, зрозуміли, що маленькі майданчики, на які витрачається 20-30 тисяч гривень, великого позитиву не дають. У центрі Кам’янця немає серйозного майданчика, де діти могли би гартися й розвиватися, а батьки при цьому не витрачали б гроші. Отже, приблизно на вересень це дитяче містечко заживе дитячим сміхом. На наступний рік планується встановлення ще двох майданчиків.

Сподіваюся, що і підприємці міста підуть нам на зустріч, вони ніколи не відмовляли в питаннях, які стосувалися дітей та АТО.
Наступною зупинкою був Гімназійний провулок, який закінчують вмощувати бруківкою. Але Михайло Євстафійович не хизувався перед журналістами новими ліхтарями та закінченням робіт, а журився, що в місті немає фахівців, які могли би проводити мощення, а чужих наймати витратно.

- Кваліфікована робоча сила з міста виїжджає на заробітки, - каже Михайло Сімашкевич, - а молодь чомусь у професійних ліцеях не навчають цій справі. Можливо, якийсь учбовий заклад візьметься за підготовку таких спеціалістів. Але в КП «Комунбуд» знайшлося двоє молодих працівників, які вміють класти шашку. Це Іван Бовгар та Олексій Прощук, які вдвох без перекурів навели красу дорожнього покриття провулку.

Отже, місту потрібні рестовратори, каменярі.
Також міський голова повідомив про плани влади. Вирішено зробити стратегічний запас зерна за сприяння хлібопекарів міста, аби бути готовими до підняття цін, бо витрати на виробництво хліба збільшилися. На цьому планується зекономити півмільйона гривень.

Продемонстрували журналістам і заново облаштовані водоспади на Лебединому озері, які підсвічені й уночі будуть сяяти такою ж кольоровою гамою, як і Новопланівський міст. І лунатиме музичний супровід, який відповідатиме цій місцині відпочинкової зони - уривки мелодії з балету «Лебедине озеро».

Міський голова оголошує конкурс на пропозицію щодо облаштування Алеї митців та місця, де можна облаштувати міні-копії старовинних історичних пам’яток архітектури з повним відтворенням ландшафту.

Для останньої пропозиції потрібно близько 10 с. землі. За найкращу ідею буде приз.

Теги: брифінг. дитяче містечко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.