Перейти на мобільну версію сайту


10.10.2014

ПРО ГРОШІ, СФЕРИ І ТАБЛО

7 жовтня брифінг для журналістів провів заступник міського голови Сергій Бабій.
Сергій Віталійович відзвітував про надходження коштів від платного проїзду через Старе місто. Всього зібрано 321 тис. грн, з яких 54000 грн - ПДВ, 168 тис. грн - надходження в міський бюджет (Фонд соціально-економічно розвитку міста - 133 тис. грн, загальний бюджет - 35 тис. грн).

17 тис. грн отримає музей-заповідник, 8 тис. грн - КП «Крок-Плюс», а 74 тис. грн становлять фактичні витрати за надання послуг (зарплата працівників, податки на зарплату, амортизація, охорона, інкасація, програмні послуги, канцелярські витрати).
За отримані кошти заплановано завершити реставраційні роботи Ратуші, Вітряній брамі, здійснити ремонт та підсвітку Вірменського колодязя, облаштувати тротуар від Сувенірного містечка до Кафедрального собору.
Плануєтьсявідновити на Ратуші й оглядовий майданчик, щоб можна було з висоти милуватися Кам’янцем. Також тут буде встановлено годинниковий механізм, який свого часу зняли. Туристи, піднімаючись сходами Ратуші, зможуть спостерігати за його ходом.
А от любителям їздити на автомобілях Ратушною площею доведеться розпрощатися з таким задоволенням. Жодна автівка не зможе заїхати на площу, адже там будуть встановлені кам’яні напівсфери, які не дадуть це зробити. Від стовпчиків відмовилися, щоб вони не псували старовинний вигляд.
Уперше гроші від платного проїзду отримав історичний музей-заповідник, вони цілеспрямовано йтимуть на реставрацію архітектурних об’єктів. Усього таких є 10. Проект матиме назву «10 кроків модернізації історичного мезею».
- Наразі ми хочемо зробити привабливим в’їзд у місто, - каже Сергій Віталійович. - Мова йде про залізничний міст з боку цемзаводу. Тут сам Бог велів зробити інформаційне табло, яке би асоціювалось із містом та національним історичним заповідником. У свята його можна замінити на привітання для гостей міста. Також плануємо зробити інформаційну дорогу від Хмельницького до Кам’янця.
За минулий місяць вдалося встановити сучасні, швидкісні шлагбауми, замість паркових, на які скаржилися люди, бо вони були повільними. Щоправда, один з них виявився нездалим, його повернули й очікують на новий.
Що ж до електричних стовпів, які встановили на зеленій зоні просп.Грушевського, то їх приберуть. Уже знайдено вихід, як підвести електроенергію до квіткового ринку.
Розповів Сергій Віталійович і про долю перехрестя «вишиванки». Після того, як про кам’янецький шедевр заговорили на центральних каналах країни, обласне управління ДАІ зробило зауваження, що такі новації не відповідають законодавству про дорожню розмітку. Тому на директора департаменту житлово-комунального господарства складено адмінпротокол.
Однак безпеці руху таке перехрестя не заважає, оскільки візерунок видно лише зверху: ні водії, ні перехожі його майже не помічають.
Патріотичними в Кам’янці стануть і будинки, які братимуть участь у програмі «Теплий дім». В одному з кутків таких багатоповерхівок буде зображено український орнамент. У патріотичному стилі облаштують і тротуар біля скверу афганців.

Теги: брифінг, Сергій Бабій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.