Перейти на мобільну версію сайту


11.03.2016

ПРАВИЛА СЛІД ВИКОНУВАТИ

Минулого тижня, в п’ятницю, відбулося засідання виконкому. Цього разу було мало питань, в основному технічного характеру з приводу внесення змін до різних рішень, переоформлень, дозволів у сфері ЖКГ, соціального захисту, культури й архітектури.

Питання, які стосувалися надання дозволів на продовження паспортів прив’язок тимчасових споруд на вул.Дружби народів та Князів Коріатовичів, тобто торгових кіосків, відклади допоки не будуть укладені угоди про вивезення сміття та прибирання прилеглої території. Також мова йшла про облаштування тротуарів для пішоходів, а не для проведення підприємницької діяльності, адже підприємці нібито вклали плитку, але ходити нею не можна, тому пішоходам доводиться ходити по понівеченому тротуару. 

Було прийнято рішення, допоки підприємці не впорядкують прилеглу територію, доти не отримають дозволи.
Ще би звернули увагу посадовці на алею вздовж ринку, який нібито будується. Огорожа ринку вилізла більш ніж за половину тротуару, вимощеного плиткою, інший метр захоплюють продавці з кіосків. Одна людина може боком пройти, а двом там не розминутися. Або тебе штовхнуть на будівельну огорожу, або на крам, викладений за межі ларьків - це в кращому випадку. У гіршому можеш отримати там травму чи розірвати одяг. А вночі по алеї досить небезпечно: потрапивши в імпровізований тунель, можна легко стати жертвою хуліганів чи грабіжників.

Теги: виконком

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.