Перейти на мобільну версію сайту


17.07.2015

ПОВСТАВ ІЗ ПОПЕЛУ

Нині запрацював ТОВ «Кам’янець-Подільський м’ясокомбінат». Два роки знадобилося, аби провести широкомасштабну реконструкцію й обладнати підприємство виробничою лінією, яка відповідає сучасним ТОВ «Кам’янець-Подільський м’ясокомбінат»стандартам.

Директор підприємства Володимир Симатюк дотримав слова, два роки тому пообіцявши міському голові Михайлу Сімашкевичу провести реконструкцію й позбутися застарілого обладнання.

- Відновлення промисловості міста, залучення до її розвитку інвесторів - ці пріорітети стали одними з ключових у моїй роботі, - каже Михайла Євстафійович. Нині підприємство працює, але поки не на повну потужність, оскільки проходять пуско-налагоджувальні роботи, які триватимуть два тижні. Сподіваємось, до кінця року буде стабільний розвиток підприємства, а це - 140 робочих місць та кошти до міського бюджету.

- «М’ясокомбінат» займатиметься забоєм птиці, - каже його директор. - Ми надаємо послуги із забою курей з «Авіса». У вересні, після повноцінного запуску будемо шукати партнерів з інших регіонів. Зацікавимо їх вигідними розцінками на послуги забою і заморожування птиці, якістю виконання робіт.

Теги: ТОВ «Кам’янець-Подільський м’ясокомбінат»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.