Перейти на мобільну версію сайту


15.08.2014

«ПОВЕРТАЙТЕСЯ ЖИВИМИ ДОДОМУ!»

У районі до збору допомоги військовослужбовців залучаються всі небайдужі. Звістка про допомога котромусь із солдатів, особливо земляків, розлітається по селах за лічені секунди.
Люди звідусіль звозять хто що може - продукти харчування, одяг, гроші. Координують збір допомоги в Кам’янець-Подільському районі Ніна Скавренюк, Валерій Шкуренков та Володимир Маліновський.

У соціальній мережі на персональній сторінці Валерій Сергійович час від часу публікує фотозвіти допомога.jpgіз зібраною допомогою.
Дізнаємося, 8 серпня ініціативна група, яка працює в Кам'янець-Подільськоку районі, за допомогою небайдужих жителів сіл Цвіклівці, Рихта, Сокіл, Пудлівці, Голосків зібрала понад п’ять тонн продовольчого вантажу. Його відправили в державний прикордонний загін м.Маріуполь Донецької обл. Військовослужбовці частини №9937 подякували жителям Кам’янеччини за їхню чуйність.
12 серпня завдяки жителям Жванця, Рихти, Бабшина, Старої Ушиці, Колибаївки, Смотрич продукти харчування отримали військові з 95-ої аеромобільної бригади, яка базується в м.Житомир.
Захисника країни, які сьогодні перебувають на сході, дітлахи з Кам’янеччини мають малюнки та пишуть листи на знак підтримки: «Ми хочемо бути сильними як Ви!», «Повертайтеся живими додому!». Такі послання неможливо читати без сліз.
Вони також, як і зібрані кошти, одяг та продукти харчування, є надзвичайно сильною підтримкою у цій війні.
Добро починається з кожного із нас. Усі, хто бажає долучитися до гарної справи, телефонуйте до координаторів: 067-595-5432 (Ніна Дмитрівна), 097-555-5132 (Валерій Сергійович), 067-380-1740 (Володимир Іванович).

Теги: Ніна Скавренюк, Валерій Шкуренков, Володимир Маліновський, допомога військовим, АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.