Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2012

ПОТРІБЕН АВТОМОБІЛЬ ШВИДКІЙ

26-27 квітня у м.Чернівці та в Глибоцькому районі вдруге пройшли регіональні змагання бригад швидкої медичної допомоги «Буковинські медичні ралі - 2012».
Серед 18 команд-учасниць була бригада і Кам’янець-Подільської міської станції швидкої допомоги у складі лікаря Олега Куцика, фельдшерів Віталія Султанова та Олександра Кравецького та водія Андрія Коломия. Супроводжував команду начальник міського управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк. Кам’янчани у загальнокомандному заліку посіли V місце. Перемогу ж здобули чернівчани.
IMG_0264.JPGВпродовж двох днів медики доводили свою фаховість. Крім лікарів і фельдшерів, спеціальні завдання були також для водіїв карет швидкої допомоги. Зокрема, вони змагалися у фігурному водінні. Наш водій посів особисте ІV місце, та його нагородили медаллю «За волю до перемоги». На жаль, Андрія Коломия підвів старенький автомобіль, з якого він не зміг витиснути кращий результат. Наші медики отримали кубок «суддівські симпатії», мішок амбу (для вентиляції легенів) та два комірці для фіксації шиї потерпілим в ДТП.
За словами головного судді змагань професора Арсена Гудими, цьогорічні змагання засвідчили вищий, порівняно з минулим роком, рівень професіоналізму та оперативності надання екстреної медичної допомоги.
- Ці змагання є дуже важливими. Завдяки їм суттєво підвищується рівень підготовки бригад «швидкої». Вони спонукають лікарів працювати над собою, а з іншого боку, привертають увагу керівників галузі до проблем служби, - зазначив пан Гудима.
Усі завдання були приурочені майбутньому чемпіонату з футболу «Євро-2012», адже наші регіони входять у маршрут пересування учасників.
Як зазначив головний лікар СМШД Мирослав Коломий, ці змагання організовані на високому організаційному рівні.
- Фаховість наших медиків висока, проте у нас недостатньо досвіду участі в таких конкурсах та і немає відповідного обладнаного автомобіля. Відверто, то нас переповнювала заздрість, коли ми бачили карети «швидкої молдавської, румунської та коломийської команд, - додав пан Коломий.

Теги: змаганння, раллі, медицина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.