Перейти на мобільну версію сайту


05.05.2017

ПОСІВНА - НА ФІНІШІ

польові роботиНа фінішну пряму вийшла посівна кампанія-2017 на Кам’янеччині. Зниження температурного режиму повітря і ґрунту в другій половині квітня дещо сповільнили темпи посівної кампанії, проте зараз аграрії використовують кожний погожий день та докладають максимум зусиль, щоб посів ярих культур провести в оптимальні строки з дотриманням агротехнічних вимог.

- На сьогодні посів ранніх зернових та зернобобових культур проведено на площі 4,1 тис. га, - коментує ситуацію начальник відділу агропромислового розвитку РДА Надія Сузанська. - Майже завершено посів соняшнику. Наразі цією культурою засіяно 6,7 тис. га або 99% від прогнозованих площ. 

Найбільші площі під соняшник виділили у філії «Кам’янець-Подільська» ТОВ СП «НІБУЛОН» - 1,5 тис. га та ТОВ «Промінь Галичина» - 1,3 тис.га.

Посів кукурудзи на зерно здійснено на площі 13,1 тис. га, або на 89% площ. Із них найбльше - це 6 тис. га посіяно ТОВ «Енселко Агро» та 2 тис. га - філією «Кам’янець-Подільська» ТОВ СП «НІБУЛОН». Активізувалися роботи з підготовки ґрунту до посіву та власне посів сої.

На сьогодні під сою засіяно 4,7 тис. га, або 32% до прогнозу. Найбільше посівні площі соєю, понад 600 га, засіяли в СТОВ «Зоря» та ПП «Аграрна компанія-2004».

- У філії «Кам’янець-Подільська» ТОВ СП «НІБУЛОН» під посів сої виділено 700 га полів, які наразі засіяні, - каже керівник філії Сергій Богачик.

Одночасно з посівною кампанією проводяться агротехнічні заходи по догляду за посівами озимих культур, площа посіву яких становить 16,6 тис. га озимих зернових та 5,1 тис. га озимого ріпаку. 

Загалом, за словами Надії Сузанської, посіви озимих культур знаходяться в доброму та задовільному станах. Незначна частина площ озимого ріпаку $через погодні умови була пересіяна ярими культурами.

Також продовжуються здійснюватися заходи по боротьбі з бур’янами, шкідниками та хворобами. Аби забезпечити рослини необхідною кількістю поживних речовин, вже двічі проведено підживлення озимих культур. Для підживлення використовували в основному сульфат амонію, аміачну селітру, карбамід та карбамідо-аміачну суміш.


Теги: посівна-2017

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.