Перейти на мобільну версію сайту


18.01.2019

ПОШУКИ ТРИВАЮТЬ

нафтаВлада Кам’янця продовжує пошуки місця витоку нафтопродуктів, аби ліквідувати наслідки розповсюдження отруйної речовини у водоймі міста. Міський голова Михайло Сімашкевич запросив з Києва спеціалізовану компанію, яка з 15 січня зайнялася бурінням двох свердловин – у міському парку і в районі просп.Грушевського – вул.Данила Галицького, де ймовірне місце знаходження ємностей. 

Наразі в парку облаштовано відстійний колодязь, завдяки якому накопичену речовину зможуть відкачувати, щоб вона не розповсюджувалася підземними водами далі. Разом із тим, на Лебединому озері влаштовано шлюзову сорбенову завісу, яка слугуватиме ще одним фільтром для води, що надходитиме в озеро. Щодо ситуації із лебедями, то міський голова розповів про повернення птахів на озеро.

– Уже розпочато встановлення на Лебединому озері шлюзової завіси, щоб навесні наші лебеді знову були на водоймі, – каже міський голова. – Це двоє австралійських птахів і пара білих, яку нам повернули із Самчиків. Нагадаю, що п’ятеро лебедів із першого потомства ми передали на утримання в їхній музей-заповідник. А наша пара зараз перебуває в еколого-натуралістичному центрі.


Теги: пошуки на Лебединому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.