Перейти на мобільну версію сайту


22.03.2013

ПОРТФЕЛЬ НЕ ДІСТАВСЯ НІКОМУ

20 березня відбулися вибори голови Громадської ради міста. На цю посаду претендувало двоє кандидатів. Алла Буданцева (рік очолювала Громадську раду) та Олег Гільовський (голова ГО «Соціал-демокоратична молодь»).
На порядок денний було винесено питання звіту голови. Після його обговорення, було би логічним провести вибори нового голови, а вже потім приймати нових членів. Але організатори вирішили навпаки. Спочатку вони прийняли нових членів, напевне, щоб набрати собі електорату, який вже потім і відповідно голосуватиме...
Звіт голови нагадав добрі часи компартійніх зборів, коли гарно говорилося про щось аморфне, чого не можна побачити і до чого не можна доторкнутися. Виявляється, Громадська рада зібрала дещо більше десятка тисяч підписів, щоб відновити курсування київського потягу. І, уявіть, громрада.JPGпотяг одразу відновили! При цьому ніде не було обумовлено, що цим питанням не лише вони займалися.
У жодному разі не хочу применшити роль цього органу, але чому не спрацювали підписи з приводу смороду з Довжоцького спиртзаводу? Яку позицію зайняла Громадська рада в резонансній справі вбивства Павла Теплюка?
Попри все, в місті є громадські організації, які не збираються аби поговорити, а конкретними справами доводять свою необхідність. Наприклад, ГО «Хесед Бешт» надає реальну допомогу своїм членам, дбає про них, переймається їхніми проблемами і не чекає якихось політичних дивідендів та не активізовує свою роботу лише під час передвиборчого процесу.
Не потрібно нині збирати людей і вішати їм спагеті на вуха, відволікати від роботи працівників соціальної сфери, освіти, медицини, щоб просто побалакати. Не варто кивати на сусіда, що той щось не так робить. Краще зайняти чітку громадянську позицію і мати бажання покращити наше життя.
Та повернемося до оцінки роботи Громадської ради. Тут були задоволені, і не дуже. Незадоволених, які мали сміливість озвучити своє «фе», було більше. Робота Громадської ради потрапила під вогонь критики від таких голів громадських організацій, як Інга Потапова, Валерій Слободян, Віталій Попель тощо. Натомість, схвальні відгуки на адресу громадського органу лунали від представників Духовної ради та окремих релігійних організацій.
Незважаючи ні на що, голосування за нового голову Громадської ради все ж таки відбулося. Хоч Алла Буданцева і набрала на 5 голосів більше за свого суперника Олега Гільовського, все ж таки для остаточної перемоги їй потрібно було набрати дві третини необхідних голосів. Отже, вибори голови Громадської ради відбудуться пізніше.

P.S. На зібранні було сказано, що міський голова і нардеп підтримують кандидатуру Алли Буданцевої. Ми зателефонували Володимиру Мельниченку, який повідомив, що в ці справи він не вмішується.
- Обрання Громадської ради - це справа громади. Кого громада обере, з тим ми і будемо працювати, - додав Володимир володимирович.
- Після установчих зборів Громадської ради, - говорить Михайло Сімашкевич, - я зрозумів, що немає злагодженості, тому й замислився, чи взагалі потрібна така рада для міста?

Теги: громадська рада, Алла Буданцева, Олег Гілевський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.