Перейти на мобільну версію сайту


31.03.2017

«ПОРІШАТИ» НЕ ВИЙДЕ

нппУ ніч на 29 березня начальник відділу держохорони НПП «Подільські Товтри» Олександр Спасюк, начальник ПОНДВ Віктор Гуменюк, інспектор Валерій Андрейцев та представники місцевої громади провели обстеження природо-заповідного фонду на річці Ушиця. У результаті перевірки, о 01:30 у річці між селами Гута-Чугорська та Чабанівка виявлено п’ять безгосподарських сіток, а о 03:00 - ще три такі ж сітки - у річці між селами Гута-Чугорська та Липи. Деякі з них були з рибою, яку природоохоронці при свідках випустили назад у річку. За цими фактами складено акти вилучення.

Під час рейду до начальника відділу держохорони Олександра Спасюка підійшли двоє чоловіків, які цікавилися роботою та пропонували хабар за повернення сіток, проте отримали відмову.

- Складається враження, що за хабар можна вирішити все, - каже Олександр Миколайович. - Коли браконьєри почули, що я відмовляюся від їхньої пропозиції, то відповіли: «Якщо з тобою не «порішаємо», то знайдеться той, з ким порішаємо, і все одно ми свої сітки заберемо». Коли ж ми з інспекторами хотіли їх затримати і викликати правоохоронців, ті накивали п’ятами. Хочу попередити всіх, «порішати» не вийде, адже перед законом рівні всі.

З 1 квітня розпочинається операція «Нерест», тож попереджуємо і застерігаємо всіх - вилов риби у Дністрі та його притоках заборонено, на порушників чекає адміністративна та кримінальна відповідальність.


Теги: відділ держохорони НПП «Подільські Товтри», рейд

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.