Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2018

ПОПРИ ВСЕ, Є РЕЗУЛЬТАТ

нппКвітень для працівників НПП «Подільські Товтри» пройшов результативно. З початку нерестового періоду його працівники здійснили близько 20 виїздів, з яких 8 – по перевірці водойм.

– Результати роботи щоденні, – коментує начальник відділу охорони НПП «Подільські Товтри» Олександр Спасюк. – За всіма виявленими порушеннями складені акти та протоколи, які направлені до суду. Та, на жаль, чим більше роботи ми проводимо, тим більше палиць у колеса отримуємо. Скажу лише одне: нас це не спиняє. Ні погрози, ні блокування діяльності. Установа має виконувати покладені на неї природозахисні функції, а не працювати на користь окремих осіб. 

Про те, що активна робота природозахисників не вигідна певним посадовцям, свідчать догани, які отримали сумлінні працівники парку, зокрема головний природознавець Юрій Мартинюк, якого сьогодні намагаються незаконно звільнити. Наразі більшість колективу НПП «Подільські Товтри» змушена відстоювати свої права через суд. До слова, перші догани, отримані ще від попереднього керівника, вже скасовані в судовому порядку. Сьогодні колишній очільник, проти якого збунтувався колектив та висловив письмову недовіру, яку відправив на Міністерство, після чого той був звільнений, пішов на підвищення й керує обласною рибінспекцією. А тим часом установа змушена «розгрібати» сліди його діяльності. Як стало відомо, Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області через суд стягує з НПП «Подільські Товтри» 147 тис. грн шкоди, заподіяної навколишньому середовищу. Мова йде про зрізаних 26 дубів, процесом ліквідації яких, за словами працівників установи, керував колишній директор НПП.

Попри негатив та внутрішні непорозуміння, природозахисники не втрачають оптимізму і, як завжди, працюють на результат. А він – у щоденній копіткій роботі, щотижневих звітах та протоколах, направлених до суду.


Теги: рейди НПП

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.