Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2012

ПООБІЦЯЛИ - ЗРОБИЛИ

На останній сесії міськради депутати підтримали рішення про створення військово-історичного музею на базі військово-історичного товариства шанувальників історії фортифікації, яке очолює Ігор Данілов.
Він разом з членами товариства два роки доводить до ладу Руську браму, та самотужки їм це не здолати. Тому, за словами міського голови, минулого року було ратифіковано тристоронню угоду між товариством, директором ДП «НТК «Завод точної механіки» Ярославом Крочком та міськвиконкомом про соціальне партнерство.
- До відкриття туристичного сезону ми з депутатами ініціювали прибирання території Руської брами, - розповідає Ярослав Крочак. - Хто міг, той прийшов. Ми з Сергієм Ведерніковим залучили своїх людей та спецтранспорт.
- Не розумію, чому на суботнику немає наших крикунів,- додає Сергій Ведерніков, - які дуже дбають про нас, українців? Чи вони вміють тільки бити в барабани та ходити зі смолоскипами? Де готельєри та ресторатори, які найперші повинні бути зацікавленими в приїзді якомога більшої кількості туристів?
Ще хочу запросити усіх небайдужих кам’янчан долучитися до акції ТМ «ВікноПлюс» з прибирання 20 квітня території під турецьким мостом.
- У чистий четвер люди прибирають оселі, - додав Володимир Мельниченко. - І ми вирішили навести лад в одному з куточків нашого великого дому.

Теги: прибирання, депутати

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.