Перейти на мобільну версію сайту


09.02.2018

ПОНЕДІЛОК ДОДАДУТЬ

залісся-26 лютого жителі Залісся Другого та Дубинки Гуменецької сільської ради зібралися, аби висловити претензії до роботи місцевого перевізника. На збори завітав заступник голови РДА Микола Чумак, який курує пасажирські перевезення в районі. 

Кілька років, як перевізник їздить у ці два населених пункти тільки шість днів на тиждень, замість запланованих семи за розкладом. Понеділок для селян більше трьох років став невиїзним. Аби дістатися до міста, вони їдуть своїм транспортом, або ж на власних двох чимчикують до орининської траси. Загалом до Залісся Другого і Дубинки перевізник здійснює три рейси протягом дня. Перший – о 08:00 з Дубинки. Через такий графік руху не всі селяни встигають на роботу в місто. Про те, щоб змістити години виїзду, також не може бути мови. З міста до села добираються декілька вчителів, для яких такі ранні відправлення проблематичні.

І якщо з графіком більш-менш змирилися, то «невиїзний понеділок» став найбільш дискусійним питанням. Микола Чумак пообіцяв селянам, що понеділок таки буде добавлений у розклад руху перевізника. Якщо ж він не виконуватиме цієї умови, доведеться шукати іншого й оголошувати конкурс.


Теги: районні маршрутні перевезення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.