Перейти на мобільну версію сайту


24.04.2015

ПОЛОНЕНИХ РЯТУЮТЬ МИРОТВОРЦІ

22 квітня прес-конференцію для ЗМІ провели члени ГО «Каскад-Захід».
Миротворці розповіли про свою діяльність, яка в основному спрямована на допомогу полоненим, котрі потрапляють до бойовиків ДНР і ЛНР.


- Ми допомагаємо тим, хто потрапляє у скрутну ситуацію, - розповідає голова «Каскаду» Микола Біллер. - Сьогодні наші військовополонені знаходяться в Донецьку, в колишньому приміщенні СБУ. Ми маємо їхні списки, організовуємо туди доставку ліків, продуктів харчування, всього необхідного, аби вони перебували в більш-менш пристойних умовах.

Чи не щотижня доправленням вантажів займається чоловік на прізвисько Гулівер. Він розповів, наскільки важливою є така підтримка. Сьогодні в полоні перебуває 24 чоловіка з Хмельницької області, є і з Кам’янця-Подільського.

Офіційно здійснювати обмін полоненами має право лише Міноборони, а така громадські організації як «Каскад-Захід» можуть тільки долучатися до цього процесу.

- Ми не волонтери, ми швидше миотворці, які всіляко підтримують військових, що потрапили в полон, та їхні сім’ї, - додає Микола Юрійович.- Переконані, вони заслуговують на таку ж увагу, як і мобілізовані та військові, що боронять мир на сході країни.

Теги: ГО «Каскад-Захід», Микола Біллер, полонені АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.