Перейти на мобільну версію сайту


24.01.2020

ПОЛІЦЕЙСЬКОГО НАБЛИЗИЛИ ДО ГРОМАДИ

станціяУ селищі Стара Ушиця з’явилася своя поліцейська станція та поліцейський офіцер громади, який відтепер забезпечуватиме правопорядок на території Староушицької ОТГ.

За словами заступника начальника управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції області Вадима Бирка, це 11-та поліцейська станція, яку відкривають на Хмельниччині.

– 35 об’єднаних тергромад області підписали з поліцією меморандум про співпрацю у пілотному проекті Поліцейський офіцер громади, – зазначив Вадим Бирко. – Проєкт передбачає постійну наявність поліцейського офіцера на території громади, роботу з населенням, взаємодію з органами місцевого самоврядування. Ослуговуватиме Стару Ушицю поліцейський офіцер Владислав Манзюк. Він пройшов відповідне навчання і після стажування буде виконувати свої посадові обов’язки. Враховуючи значну відстань від місця його проживання громада запропонувала йому службове житло у Старій Ушиці.

– Староушицька громада на відкриття поліцейської станції чекали майже два роки, – каже голова громади Анатолій Тимчук. - Наявність свого поліцейського у громаді – це зручно для жителів і це безпека.

Владислав Манзюк, який працюватиме поліцейським офіцером у Старій Ушиці, розповідає, що пройшов спеціальне навчання та готовий впроваджувати новий проєкт у довіреній йому громаді.

– Я пройшов відповідний відбір. Після цього нас було навчання у Львові, де поруч із українськими викладачами були й іноземні партнери із США та Канади. Іноземні партнери мають велику довіру населення тому вони навчали нас як заслужити довіру у наших громадян, які проєкти можна впровадити спільно з ОТГ, яку обслуговуємо, як покращити життя і публічну безпеку та правопорядок в громаді.

Поліцейська станція у Староушицькій громаді – перша, яку відкрили цього року на Хмельниччині. За словами Вадима Бирка, у 2020 році планується завершення першого етапу реалізації пілотного проєкту Поліцейський офіцер громади в нашій області.

Можливо поліцейському ще й автівка припаде для оперативного обслуговування, ввіреної йому території.


Теги: поліцейська станція та фіцер у Староушицькій ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.