Перейти на мобільну версію сайту


24.06.2016

ПОЛІСМЕНИ В ТЕСТУВАННІ

тестувТепер, щоб викликати поліцію, оператор зв’язку вас з’єднає із Хмельницьким кол-центром поліції, а вже потім ваше повідомлення передадуть найближчому патрульному наряду в Кам’янець, який за 15 хвилин має прибути на місце події. Ми вирішили перевірити, як ця система працює.

Наш виклик на розі вулиць Соборної і проспекту Грушевського до жебрака. У мене запитали адресу, куди приїхати, далі почали дізнаватися ледь не розмір взуття, замість того, аби швидко передати відомості. Потім 4 чи 5 разів передзвонювали, щоб уточнити інформацію. Врешті за відведений час патруль прибув за зазначеною адресою, але... у Хмельницькому, на Володарського до безхатька, який валяється на тротуарі. 

Дзвонить патрульний, щоб дізнатися, де хтось «валяється». За 5 хвилин з’ясували, що це в Кам’янці. Потім ще був дзвінок-з’ясування від кам’янецьких поліціянтів. Врешті-решт через 40 хвилин поліцейських митарств, жебрак, назбиравши потрібну йому суму, зник. Що ж буде з нами, якщо виникне жорстока бійка чи замах на вбивство, коли ще життя людей можна врятувати?

За словами начальника головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Миколи Семенишина, дійсно всі дзвінки на 102 надходять у Хмельницький, і чергові їх негайно перекидають на планшети 33-ом групам реагування. Хто з патрульних найближче до місця виклику, той і має відреагувати. На це поліціянтам дається максимум 15 хвилин. Зрозуміло, що спочатку будуть проблеми, але за місяць їх, за словами генерала, повністю усунуть.  


Теги: поліція, тестування, недоліки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.