Перейти на мобільну версію сайту


07.04.2017

ПОКИ ЩО ВЧАТЬ КАНАДІЙЦІ

У Центрі розмінування відбувся черговий випуск спеціалістів, які під керівництвом канадських інструкторів пройшли курс навчання помічника оператора зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв. Найкращім слухачем курсу визнано сержанта Сергія Лютаревича, якому головний старшина Центру розмінування Сергій Мельник вручив пам’ятну медаль.

Заступник начальника Центру підполковник Олег Гаврилюк, вітаючи українських військовослужбовців із закінченням курсу й отриманням міжнародного сертифіката, наголосив, що цей курс, як і всі попередні, було організовано на професійному рівні, і напередодні чергової ротації в зону АТО інструктори Центру розмінування успішно закріпили свої знання, а також набули необхідних вмінь та навичок. Яскравим прикладом користі від проведених занять є те, що вчорашні випускники курсів сьогодні успішно виконують бойові завдання як на сході країни, так і під час ліквідації наслідків пожежі на складах боєприпасів у місті Балаклія.

У свою чергу, командир Об’єднаної тактичної групи Збройних сил Канади в Україні, майор Дейв Пекхем подякував командуванню Центру за всебічну підтримку, терпіння і гостинність.

— Нічого б цього не відбулося без вашої підтримки, і ми з нетерпінням очікуємо розвитку наших взаємовідносин до того рівня, коли Центр розмінування зможе відігравати провідну роль у проведенні таких навчань у майбутньому, — зазначив майор Дейв Пекхем.


Теги: Центрі розмінування, канадці, випуск

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.