Перейти на мобільну версію сайту


22.08.2014

ПОКИ ЩО - ПРОЕКТ, ЗАВОД - ЧЕРЕЗ РІК

19 серпня відбулася зустріч міського голови Михайла Сімашкевича з представниками компаніі «KWS», зокрема генеральним директором, керівником бізнес-напрямку «Кукурудза та олійні культури» Олександром Федоровим та координатором з виробництва насіння кукурудзи та олійних культур Олександром Прусом, на якій обговорювали проект майбутнього будівництва насіннєвого заводу. Мова про цей проект ішла давно, під будівництво заводу навіть попередньо заброньована земельна ділянка на просп.Грушевського, навпроти супермаркету «Епіцентр».
За словами координаторів проекту, німецька сторона погодилася вкладати гроші у розвиток економіки західного регіону України і планує відкриття свого підприємства у вересені 2016 р. завод.jpg
Під час зустрічі було обумовлено певні організаційні питання, зокрема міський голова наголосив на обов’язковій реєстрації новозбудованого підприємства на території міста, щоб податки і збори йшли до міської казни.
Цій зустрічі передував візит на початку грудня минулого року у штаб-квартиру «KWS» (м. Айнбек, Німеччина) делегації на чолі з міським головою Михайлом Сімашкевичем. Тоді були проведені перемовини з керівництвом компанії та підписаний протокол про наміри.
Зауважимо, що «KWS» - одна з провідних фірм у світі з селекції та виробництва насіння сільськогосподарських культур з 150-річним досвідом роботи. Вона має представництва в понад 70 країнах світу. «KWS» проводить селекцію на основі новітніх методів, виробляє та реалізує високоякісний посівний матеріал для різних регіонів та умов вирощування. На ринок України підприємство постачає оригінальне насіння цукрового буряка, вирощеного на Півночі Італії та Півдні Франції.

Теги: «KWS», насіннєвий завод

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.