Перейти на мобільну версію сайту


04.07.2014

ПОГОВОРИЛИ ПРО СКЛАДНЕ, ПРОГНОЗОВАНЕ І МИЛОСЕРДНЕ

Чергову прес-конференцію голова РДА Володимир Барановський провів 2 липня.
«Хоча є теми більш серйозні, але почнемо з Гуменець», - розпочав очільник району.
Нагадаємо, жителі цього села більше тижня страйкують проти руху вантажівок на птахофабрику, мовляв, великовагові автівки руйнуть не лише дорогу в селі, а й їхні будинки. Більше тижня проблема не вирішується: голова РДА відхрещується від селян обіцянками, а керівництво «Авісу» взагалі, напевне, не вважає за потребу хоч якось їм допомогти.

Володимира Євгеновича зізнався, що питання досить складне й за один день не вирішується, але сьогодні ведуться перемовини з ПАТ «Подільський цемент», аби «Авіс» мав змогу користуватися їхньою технологічною дорогою. Принаймні, це зменшить напругу серед гуменчан.
Другим, не менш болючим для району питанням, залишається ДП «Нігинький кар’єр». Днями голова РДА вкотре виїжджав на підприємство.
- Попереднього керівника звільнять, натомість є моє подання на призначення нової кандидатури, - зауважив Володимир Євгенович. - Це людина з Хмельницького, в минулому військовий.
Як вдалося дізнатися, ймовірно ДП «Нігинський кар’єр» очолить Ярослав Пиріжок.
За який тиждень-другий в районі почнеться жнивна кампанія. За словами голови РДА, цього року планують зібрати 220 тис. т зерна. Нині вже зібрано з площі в 30 га озимого ріпаку та в 35 га - озимого ячменю. Програмою розвитку молочного скотарства передбачено 18 тис. грн на придбання доїльних апаратів. Допомога у 4500 грн очікує й на тих бджолярів, хто займається цим промислом офіційно.
Районний очільник поскаржився на відсутність заступників, мовляв, всю роботу доводиться тягнути одному, тож, можливо, не з усіма питаннями, що виникають, справляється на належному рівні.
Подейкують, що причиною відсутності у Володимира Барановського замісників є конфлікт інтересів між обласним керівництвом. Це підтвердило дводенне протистояння між губернатором, «ударівцем» Леонідом Прусом та його першим замом, «свободівцем» Олександром Симчишиним.
Хоч політична меншість і отримала владні портфелі за квотою, але й досі не може їх між собою розділити. За словами Володимира Євгеновича, сьогодні без заступників опинилися ще кілька голів райдержадміністрації Хмельниччини.
Не оминула влада району і підтримку кам’янецьких військових, що наразі перебувають на сході. Кошти на їхнє спорядження та інші необхідні речі збирають по селах району. Дала Кам’янеччина прихисток біженцям зі сходу, зокрема з Краматорська і Слов’янська.

Теги: Володимир Барановський, голова РДА, прес-конференція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.