Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2019

ПОГОДИЛИ ХАРЧУВАННЯ, ОСВІТЛЕННЯ

виконком3 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на порядок денний було винесено понад п’ять десятків питань, які на диво розглянули досить швидко. 

Частина з них – це фінансові. Так, надано матеріальну допомогу соціально-незахищеним категоріям населення, дітям померлих осіб, відзначених званням «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського», важкопораненим учасникам АТО та члену сім’ї загиблого бійця на виготовлення проектної документації на відведення земельної ділянки; а також одноразову допомогу.

Погоджено встановлення вартості харчування в закладах загальної середньої та дошкільної освіти з першого січня 2020 року. Вона становитиме: 17 грн – сніданок та 19 грн – обід. На харчування дітей міський бюджет виділив 12 млн грн.

Члени виконкому погодили влаштування вуличного освітлення на вул.Данила Галицького, де нещодавно облаштовано новенький тротуар. Директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинський здивований, що у цьому кварталі в центрі міста немає освітлення і мешканці не звертаються. А те, що частина Тімірязєва, більше пів кілометра і Патріарха Мстислава вже понад рік взагалі не освітлюється, там хоч око виколи, про це є звернення мешканців, усім байдуже. Там же не такі люди живуть, напевне, другосортні. Там же немає й тротуарів, і на дорозі ноги поламати можна. А про транспортне сполучення й говорити годі.

Було погоджено знесення сухих і аварійних дерев: 37 – за рахунок міського бюджету, а 45 – за кошти заявників. Було підняте питання про знесення на території міста усіх тополь, але це дуже затратна робота. Зрізання однієї тополі обходиться в середньому в 3 тис. грн, а грошей залишилося на видалення дерев лише на жовтень. Погоджено також прийняти благодійну допомогу від цементного заводу на облаштування скейт-парку на території міського парку. Допомога склала 400 тис. грн, на які закупили бетон, арматуру і фігури.

Було прийнято інвестиційну програму на 2020 рік у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, розглянуто питання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, надано адреси.

Обурення викликало питання погодження паспортів прив’язки пані Лукяновій та надання дозволу на встановлення тимчасових споруд (автобусних зупинок) для провадження підприємницької діяльності на вул.Миру, Князів Коріатовичів та Дружби народів. Уже рік ця пані не звертає уваги на приписи і прохання привести свої споруди до ладу, тому за це питання члени виконкому не проголосували, а їй буде вчергове запропоновано виправити ситуацію, або ж знову дозволу не отримає.

Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.