Перейти на мобільну версію сайту


12.06.2020

ПОГОДИЛИ ДОПОМОГУ ТА ДОЗВОЛИ

11 червня пройшло засідання виконкому, на якому було розглянуто майже 30 питань. Виконком погодив надання одноразової допомоги на поховання, надання матеріальної допомоги дітям померлих осіб, відзначених званнями «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського». Мова йде про дітей загиблих воїнів в АТО. Їм щороку надається допомога у 3 тисячі гривень.

Також затверджено список громадян, які потребують заміни газового обладнання у житловому приміщенні. Начальник управління освіти і науки Сергій Мельник просив погодити проект рішення сесії міськради «Про затвердження положення про конкурс на посаду директора загальної середньої освіти».

Зокрема, йдеться про контрактну форму роботи директорів шкіл. Відтепер з директорами шкіл заключатимуть контракти на 6 років, а з директорами пенсійного віку – на 1 рік після проходження конкурсу. Також визначено чисельність конкурсної комісії з десяти осіб, її склад постійно буде змінюватися і складатися із представників міської влади, управління освіти, громадських організацій.

Члени виконкому проголосували про передачу перинатальному центру сучасних медичних ліжок та погодили влаштування автостоянки на проспекті Грушевського біля майбутнього торговельного центру (навпроти пожежної частини), встановлення обмежувача руху на Князів Коріатовичів, 14 «х», а також за дозвіл на проведення благоустрою прилеглої території на 30 років Перемоги, 4. За власний кошт підприємця мають бути встановлені лавочки, посаджені деревцята, облаштовано квітник. Погоджено виділення 240 тисяч гривень на підйомник для великих сміттєвих контейнерів, які будуть встановлені на окраїнах міста. Також було звільнено від нарахування орендної плати суб’єктів господарювання на час карантину підприємцям Крочак, Сотникова та Дуранкова. Не погодили паспорт прив’язки підприємцю та надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності з влаштуванням літнього майданчика з північно-західної сторони перехрестя вулиць Суворова та Тімірязєва.

Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.