Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2013

ПОДОРОЖЧАННЯ ХЛІБА ДІСТАЛОСЬ І КАМ’ЯНЦЯ

Про що ми неодноразово писали, роблячи припущення. І раптом це стало реальністю. Нещодавно стало відомо, що з 1 січня цього року один з найбільших виробників хлібобулочних виробів на Кам’янеччині - ТОВ «Український кристал» - підвищив ціну на соціальні сорти хліба – пшеничний та житньо-пшеничний.
Зростання ціни відбулося в середньому на 8%, або на 30-35 коп. за один буханець.хлеб1.jpg Якщо раніше соціальні сорти хліба від «Українського кристалу» у фірмових кісках можна було придбати за 3,20 грн, то після здорожчення вони коштують 3,55 грн. У загальній торгівельній мережі «кристалівський» соціальний хліб коштує 3,90 грн.
Директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури Майя Гурська цю ситуацію прокоментувала наступним чином: «Головними чинниками, що впливають на ціну хліба, є вартість борошна, газу, електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, розмір мінімальної заробітної плати. Останнім часом закупівельні ціни на борошно вищого ґатунку зросли в середньому на 14%, першого ґатунку - на 12%, вартість газу збільшилась на 14,8%. Найбільшу частку собівартості хліба (40-45%) становить саме вартість борошна».
Експерти відзначають, що хліб від «Українського кристалу» є далеко не найдорожчим у місті. Фактично всі виробники хліба в нашому регіоні встановили майже однакову ціну на так звані соціальні сорти: 3,80-4,00 грн.
Для довідки: У місті працює 6 підприємств - виробників хліба та хлібобулочних виробів: ТОВ «Український кристал», ПП «Хліб Поділля», ТОВ «Товтри», ТОВ «Селена ЛТД», ПАТ «Кам’янець-Подільський хлібокомбінат» (сьогодні ПП «Товарянський»), ТОВ «Адоніс». Окрім того, в торговельній мережі міста реалізуються хлібобулочні вироби іще 12 виробників: «Жванецький хліб» (с.Жванець), «Цар Хліб» (м.Чернівці), «Стіомі-Холдинг» (м.Хмельницький), «Мамин хліб» (м.Красилів), «Агробізнес» (м.Волочиськ), «Світанок» (м.Дунаївці), Борщівський хлібокомбінат (м.Борщів), Чортківський хлібокомбінат (м.Чортків), «Бабусина випічка» (м.Хмельницький), «Хлібна хата» (м.Рівне).

Теги: хліб, ціна на хліб

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.