Перейти на мобільну версію сайту


17.11.2017

ПОДБАЛИ ПРО ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

колибаївкаУ Колибаївській об’єднаній громаді відкрили стаціонарний поліцейський відділ.

Чергове відкриття, 14 листопада, відбулося в Колибаївській громаді. Тут презентували роботу поліцейського відділку. З нагоди свята до сільської ради завітали заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв, начальник головного управління Нацполіції у Хмельницькій області Василь Віконський, керівник підрозділу Консультативної місії Євросоюзу із реформування правоохоронних органів Маура О’салліван, голова обласної ради Михайло Загородний, заступник голови – керівник апарату Хмельницької ОДА Юрій Бирка, голова РДА Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, помічники народного депутата Сергій Тимчук та Ірина Камінська.

Поважних гостей зустрічав очільник громади Михайло Желізник.

колибаївка-1Стаціонарний поліцейський відділок базуватиметься в приміщенні сільської ради. У чотирьох кімнатах тепло й затишно, тут гарний ремонт, на який було виділено 250 тис. грн із сільського бюджету, і сучасна оргтехніка.

Щодня у відділку працюватиме старший дільничний, майор поліції Євген Надюк; дільничний, лейтенант поліції Дмитро Ільїн та група швидкого реагування.
– Для нас чергове відкриття в громаді нового об’єкта інфраструктури – це показник успішної роботи, це перспектива і впевненість у завтрашньому дні, – зауважив голова Колибаївської сільської ради Михайло Желізник.

До слова, Михайло Дмитрович отримав міністерську медаль «За плідну співпрацю», яку йому вручив заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв.

колибаївка-2До створення доступної поліції долучилися і фахівці Консультативної місії Європейського Союзу, які подарували мобільну поліцейську станцію – першу з подібних спецавто в Україні, вартістю 1,5 млн. грн. Новий мікроавтобус «Ford Transit» оснащений обладнанням, що дозволяє мобільній поліцейській дільниці працювати автономно у віддалених населених пунктах, зокрема проводити прийом громадян. Мікроавтобус має спеціальну систему опалення, що здатна працювати за складних погодніх умов та отримувати живлення безпосередньо від електромережі. Автівка також обладнана сиренами, сигнально-голосовою установкою та проблисковими маячками.

– Консультативна місія ЄС рада підтримати Нацполіцію Хмельницької області, адже відтепер правоохоронці зможуть якісно працювати у віддаленій сільській місцевості завдяки мобільній поліцейській станції, – наголосила в.о. керівника підрозділу Консультативної місії Євросоюзу із реформування правоохоронних органів Маура О’Салліван. – Від сьогодні жителі Колибаївської громади можуть бути впевнені, що поліція приїде, коли вони попросять її про допомогу. Важливо відновити довіру громадян, надаючи людям ефективні та надійні послуги.


Теги: Колибаївська ОТГ, відділок поліції

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.