Перейти на мобільну версію сайту


26.07.2019

ПОЧАЛИ РОЗКОПКИ

розкопкиДнями на території Старого замку розпочалися розкопки. Роботи проводяться на місці розташування церкви Покрови Богородиці ХІV-ХVІІ ст.

Минулого року було частково розкрито фундаменти церкви та костелу св. Станіслава (кін. XVI – поч. ХІХ ст.), виявлено сенсаційні знахідки.

Як повідомляють в Кам’янець-По­діль­сь­кому державному історичному музеї-заповіднику, розкопки тривають, згідно з договором між музеєм та державним підприємством «Науково-дослідний центр «Охоронна археологічна служба України» Інституту археології Національної Академії Наук України. Роботи проводяться під керівництвом старшого наукового співробітника давньоруської та середньовічної археології Інституту Археології НАН України, кандидата історичних наук, члена ICOMOS Лариси Виногродської. Від музею у роботах бере участь завідувач сектору «Музей старожитностей» Петро Болтанюк.

Для довідки: церква Покрови Богородиці побудована у ХІV ст. В описі замку 1494 р. церква згадується, як дерев’яна із дзвіницею та двома дзвонами. У 1672 році була розібрана для перебудови в кам’яну. За переказами в ній були поховані князі Коріатовичі – Юрій та Олександр.


Теги: розкопки у фортеці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.