Перейти на мобільну версію сайту


14.08.2015

ПО ОДНОМУ ВІД СІЛЬРАДИ - ПЛАН

Кам’янеччина не справляється з планом шостої хвилі мобілізації. Аби вирішити це питання 10 серпня в залі засідань РДА зібралис на спільну нараду керівництво району, представники ОМВК на чолі з військовим комісаром Володимиром Возним та голови сільських і селищної ради.

Кількома годинами раніше подібну нараду провів заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко. Через відсутність співпраці між окремими військкоматами, органами місцевої державної виконавчої влади та місцевого самоврядування в області по окремим районам показники невиконання мобілізаційних завдань сягають мобілізаціявід 24 до 69%.

У Кам’янець-Подільському районі, аби завершити шосту хвилю мобілізації, не вистачає 53 особи.

- По одній людині від сільської ради, інакшого виходу в нас немає, - зауважив від час наради очільник об’єднаного військового комісаріату Володимир Возний. - Наразі мушу зауважити, що ми мобілізували 70 людей із міста та лише 47 із району. У 27 сільських радах повідомлення про мобілізацію отримали 95 громадян, та до військкомату прибуло лише 20 осіб.

Як змусити людей виконувати свій обов’язок перед країною? Останнім часом це питання перетворилося в надскладне, адже в селян немає такого ентузіазму й запалу як раніше.

- Як мені примусити людей йди воювати, коли зі сходу привезли односельця, який на все життя залишився інвалідом? - резонно запитує сільський голова Залісся Другого Станіслав Надольський. - Щодня на його лікування йде купа грошей, яких родина не має.

Та, на жаль, такі й подібні реалії не відкидають того факту, що захищати кордон держави потрібно. Зрештою як довго це робитимуть ніхто не може сказати.

Багато нарікань почули військові на те, що часто-густо повістки вручаються інвалідам, тим, хто вже давно воює на сході, або ж котрих вже немає в живих.

- Ми формуємо електронні бази, які допоможуть уникнути таких непорозумінь, - запевнив Володимир Возний.
Усі сільські голови були одностайними в тому, аби з військкомату приїжджали спеціальні мобільні групи та допомагали головам місцевого самоврядування діяти у межах закону.

Теги: мобілізація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.