Перейти на мобільну версію сайту


06.03.2020

ПО-НОВОМУ ЗАСЯЄ

підсвіткаНад модернізацією існуючої підсвітки Старого замку вже працюють фахівці Вінницької компанії «Промавтоматика».

Сам проєкт заплановано здати до початку туристичного сезону, а представити його візуалізацію кам’янчанам і гостям міста – 30 квітня.

– Місяць тому наявну підсвітку було передано на баланс музею. Вона вже відпрацювала свої ресурси і потребує модернізації, – говорить директор історичного музею-заповідника Олександр Заремба під час прес-конференції.

– Ми вирішили змінити концепцію старої підсвітки. Це рішення було прийняте не в один момент. 2016 року в Кам’янці перебувала польська делегація, яку очолили співробітники Національного інституту культурної спадщини. Вони зауважили, що комплекс Старого і Нового замку сам по собі є цінною пам’яткою. І головне завдання підсвітки – показати об’єкт у всій своїй красі. За пів року ними було розроблено рекомендації, за якими ми сьогодні і працюємо. Модернізація замку передбачає відсутність кольорів, лише різні відтінки білого. Підсвічуватиметься також каньйон і вперше – південний бік замку. При цьому використовуватиметься зовсім інший, енергоефективний тип прожекторів. Результатом стане зменшення споживання електроенергії в чотири рази. Вартість проєкту – 300 тис. грн. Оплачує витрати музей.


Теги: оновлення підсвітки Старого замку

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.