Перейти на мобільну версію сайту


17.01.2014

ПО 5 ГРИВЕНЬ - І МІЛЬЙОН

Минулого року міська казна поповнилася на більше ніж півтора мільйони гривень. Саме такі гроші в сумі зібрали водії, котрі проїжджали через Замковий міст.
Нагадаємо, з початку минулого року розмови про аварійність Турецького мосту закінчились встановленням платного проїзду через нього. З серпня 2013-го водії, котрі бажали швидше потрапити на Підзамче і Довжок, мусіли викласти із гаманця 5 грн за один проїзд.
За 5 місяців сума назбиралась чималенька - 1 673 260 грн. Із неї 1 млн 116 тис. грн потрапили до міського бюджету. Сплативши податки, ПДВ та зарплати людям, котрі обслуговували «будку», чиновники значну частину коштів спрямували на рахунок КП «Комунтрансервіс» для надання послуг з пільгового перевезення пасажирів.
255 тисяч грн із зібраної суми було витрачено й власне на міст. Зокрема, було проведено реконструкцію зливової мережі Замкового мосту (витрачено 36000 грн), тротуару по вул.Замкова (178131 грн) та пофарбовано сам міст (4500 грн).
У 2014 році плату за проїзд через Турецький міст ніхто не відмінятиме, більше того, міська влада планує за гроші, зібрані з водіїв, провести другу чергу реконструкції тротуару на 200 тисяч грн та здійснити реставраційні роботи об’єктів і благоустрій Старого міста на 500 тисяч грн.
Щоправда, на які конкретні об’єкти буде витрачено півмільйона гривень, наразі не уточнюється.

Теги: Замковий міст, платний проїзд

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.