Перейти на мобільну версію сайту


29.05.2015

ПЛІДНО І БЕЗ ЕКСЦЕСІВ

27 травня пройшли одразу дві сесії міськради 84-та та 85-та (позачергової).

Перед початком засідання міський голова Михайло Сімашкевич нагородив відзнаками «За заслуги перед міською громадою» військовослужбовців частини А-3290 Андрій Шевчук, Денис Гаврилюк, В’ячеслав Бойко, Іван Слободян, Валентин Колесник, Андрій Кухар, Руслан Кащук, Сергій Соломко, Ігор Сов’як, Руслан Завальнюк та правоохоронці, які виконували свій обов’язок у зоні АТО, - Роман Ганушкевич, командир взводу з обслуговування стаціонарного поста №2 роти ДПС, Сергій Шаповал, старший інспектор взводу ДПС, Валерій Колесник та Олексій Стахурський - інспектори взводу ДПС.

За проведення благодійної акції «Солодка фортеця» в рамках відкриття турсезону грамотами виконкому нагородили працівників ТОВ «Український кристал» - головного технолога Тетяну Навроцьку, технолога-кондитера Ірину Заїку, помічників технолога Наталю Гутаревич, Наталю Мельник, Ларису Паршину, комерційного директора Олександра Крижанівського, столяра Дмитра Люзняка, водія Едуарда Сайчишина, технічного директора Олександра Бахметьєва. Грамоту від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Центрального комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України, міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» отримали генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук та голова профкому Ольга Боднар. Відзнаки «Честь і шана» був удостоєний генеральний директор ТОВ «Український кристал», депутат міськради Володимир Юр’єв, а звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» присвоєно секретарю міської ради Анатолію Качуровському.

На порядок денний сесії було винесено питання про підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 рр. Зважаючи на те, що з Кам’янця над будівництво фортифікаційних укріплень на сході поїхала інженерно-будівельна бригада, депутати виділили 50000 грн на придбання мотобура та двох мотопил. Саме таке обладнання необхідне для виконання поставлених завдань.

Депутати схвалили звіт «Про виконання бюджету Кам’янця-Подільського за І квартал 2015 р.». Вчергове порушувалося питання передачі земель, які не використовуються Міноборони, на баланс міста, оскільки до міськради звернулися з квартирно-експлуатаційної частини м.Чернівці з клопотанням звільнити від сплати податку на землі, які знаходяться в їхньому підпорядкуванні. Оскільки не всі військові містечка Кам’янця функціонують, було прийнято рішення звільнити від сплати за землю лише ті, хто нині проводить діяльність, а за решту, яка законсервована, доведеться платит Міноборони. Інакше як наповнювати міську скарбницю, якщо всіх звільнити від сплати?

Депутати затвердили міську комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО та їхніх сімей, а також сімей загиблих учасників АТО, військовослужбовців і поранених учасників АТО.
Позачергова сесія затвердила список народних засідателів міськрайонного суду з 15 осіб.
Народні обранці заслухали питання про фінансовий стан міського бюджету та вирішили направити звернення до Хмельницької ОДА, облради, прем’єр-міністра України та Верховної Ради України з проханням посприяти у виділенні додаткових коштів для забезпечення бюджетними призначеннями захищених статей видатків  міського бюджету, адже при його затвердженні фінансовий ресурс аовністю не забезпечив потребу в асигнуваннях на оплату праці з нарахуваннями та на оплату комунальних послуг і енергоносіїв (з врахуванням коефіцієнту підвищення). Дефіцит коштів склав 29 млн. грн. Видатки на заробітну плату передбачені в середньому на 11,5 місяців, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв у цілому - на 52,3% від розрахункової потреби.

- Зменшити повністю дефіцит по заробітній платі з нарахуваннями власними силами ми не зможемо. При значному зростанні цін на продукти харчування, медикаменти, житлово-комунальні послуги, відмінивши доплати і надбавки, що встановлюються в межах існуючого фінансового ресурсу, ми підвищимо рівень соціальної напруги й невдоволення серед працівників бюджетної сфери. Виплата індексації грошових доходів населення в поточному році також проводиться в межах фінансових ресурсів міського бюджету. З початку року відбувається зростання індексації заробітної плати, але обмежений фінансовий ресурс не дозволить до кінця року виплатити в повному обсязі індексацію заробітної плати, а це призведе до зниження платоспроможності працівників бюджетних установ міста, - йдеться в зверненні.

Як завжди, депутати розглянули низку земельних питань. Цього разу на сесії обійшлося без політики, тому депутати плідно попрацювали і швидко закінчили засідання.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.