Перейти на мобільну версію сайту


19.01.2018

ПЛАСТИКОВІ ПЛЯШКИ У ВІДВЕДЕНИЙ КОНТЕЙНЕР

сміттяЗ 1 січня ми, українці, повинні сортувати сміття, оскільки вступає у силу поправка до закону «Про відходи», що забороняє захоронення неперероблених відходів.

Кам’я­нець у цьому напрямку робить перший крок: з 15 січня в комунальному підприємстві «Спецкомунтранс» почне працювати так звана сортувальна лінія. Працівники розподілятимуть окремо папір та пластик, який після цього пресуватимуть. Спресовану сировину здаватимуть.

– Якщо відходів буде достатньо для рентабельного транспортування, відвозитимуть у найближчі центри, якщо ні – здаватимуть у пункти прийому вторинної сировини в Кам’янці, – зазначив директор підприємства Сергій Гжебовський.

Наразі є проблема з недостатньою кількістю контейнерів, які би забезпечили роздільний збір сміття по всьому місту. Над цим питанням у міській раді вже працюють. Важливим залишається й питання того, щоб мешканці усвідомлювали всю важливість такого кроку. Якщо замислитися, що один житель хоча би раз на тиждень викидає пластикову пляшку, яка потрапляє на полігон, то для стотисячного міста це неабияка кількість. Якщо ж її відсортувати на переробку, буде неабияка користь довкіллю. 

Настав час ставати цивілізованою нацією і думати про майбутні покоління.

Теги: сортування сміття

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.