Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2012

ПІВСОТНІ ЗА ПІАР

Оголошення, яке з’явилось кілька тижнів тому біля каси при вході до Старої фортеці, вкрай обурило деяких екскурсоводів міста. Що й не кажи, але тепер, щоб повести екскурсію у фортеці, треба заплатити за вхід 40-50 грн. (залежно від того, дитяча група чи дорослих).
- Ми піаримо місто, а з нас здирають такі гроші! – обурювалися деякі екскурсоводи.
А й справді, чому така сума за перепустку? Із цим запитанням ми звернулися до директора історичного музею-заповідника Віктора Травінського.
- Така вартість екскурсії встановлена ще в 2009 році, - пояснив Віктор Степанович. – Є відповідне рішення виконкому від 30 липня 2009 року №12/52 «Про впорядкування вхідної та екскурсійної плати на об’єктах музею-заповідника». Це не якісь забаганки адміністрації. Розуміємо, що сума доволі пристойна, тож зараз готується новий проект рішення виконкому, відповідно до якого екскурсоводи, які працюють від туристичних фірм міста, будуть вносити у касу екскурсійну плату на половину менше ніж є зараз. На 10 травня заплановане чергове засідання виконкому, які і розгляне дане питання.
А поки екскурсоводи міста, що мають дозвіл на проведення екскурсій та пройшли відповідний професійний відбір, змушені платити півсотні за популяризацію туристам нашого міста.

Теги: туризм, Стара фортеця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.