Перейти на мобільну версію сайту


12.06.2015

ПІСЛЯ ДВОХ МІСЯЦІВ - У РІДНІ ОБІЙМИ

6 червня після двохмісячного відрядження в рамках ротації із зони проведення АТО в повному складі повернулася команда військовослужбовців на чолі з командиром зведеного 11 понтонно-мостового військовібатальйону Олегом Шаманом.

Під музику військового оркестру, із квітами, жовто-блакитними кульками та караваєм зустрічали своїх близьких - синів, татів, чоловіків - матері, дружини, діти та жителі міста.

Близько 40 військовослужбовців зустрічав командир військової частини, полковник Олександр Паровий. Він подякував бійцям за службу та повідомив приємну новину, що першому заступнику командира частини - начальнику штабу, майору Олегу Шаману було присвоєно чергове військове звання підполковник.

З самого початку проведення АТО кам’янецькі інженери з 11 понтонно-мостового батальйону виконують завдання в найгарячіших точках східної України: дублюють зруйновані мости, що залишилися єдиною переправою мирного населення в безпечні регіони, проводять фортифікаційні обладнання та встановлення вибухових і невибухових інженерних загороджень у районах призначень та інші завдання інженерного забезпечення.

У яких тільки ситуація не бували військовослужбовці, та завдячуючи своєму командиру Олегу Шаману, вкотре повернулися додому цілими й неушкодженими. Дякуємо, що прибули живими та здоровими, за те, що бережете наш мир, та з честю і гідністю виконуєте завдання, що покладаються на вас. Тож із поверненням, наші захисники!

Теги: військові, із зони АТО, ротація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.